Jakie są kształty pilniczków? 0
Jakie są kształty pilniczków?

Jakie pilniczki do paznokci mają kształty ?

Jesteśmy polskim producentem oferującym każdy kształt pilniczków do paznokci. W naszej ofercie znajdują się następujące kształty pilniczków:

  • PROSTY
  • PÓŁKSIĘŻYC
  • BANAN
  • ELIPSA
  • PŁYTKA
  • KARO
  • BLOK

Poznaj cechy pilniczków o kształcie prostym, banana, półksiężyca, elipsy, płytki i karo?

Pilnik Prosty jest najbardziej uniwersalnym pilniczkiem i jednocześnie jest najczęściej wybieranym pilniczkiem. Dzięki jego prostocie może być stosowany niemalże do wszystkiego. Jest to pilnik zarówno do hybryd, jak i do paznokci naturalnych, akrylowych i żelowych. Służy do skracania i przedłużania.

Pilnik Półksiężyc to pilnik o możliwości stosowania do niemal wszystkich zabiegów kosmetycznych. Dzięki temu, że jedna strona jest płaska, a druga zaokrąglona, służy do skracania paznokci i do obróbki skórek. Jest niejako połączeniem pilnika o kształcie prostym, jak i banana.

Pilnik Banan jest pilnikiem o lekko wygiętym łuku. Taki pilnik idealnie się sprawdza przy usuwaniu skórek obok płytki paznokcia. Jest bardzo wygodny, a dzięki kształtu banana, manicure i pedicure przy jego użyciu wykonywane jest niezwykle szybko i dokładnie.

Pilnik Elipsa jest pilniczkiem o zaokrąglonych bokach do środka. To pilniczek, którym zabiegi kosmetyczne wykonuje się płynnie i szybko. Kształt pozwala skracać paznokieć blisko skórki, gdzie niwelowane jest niemal całkowicie przetarcie skórki.

Pilnik Płytka jest pilniczkiem prostym jednak zdecydowanie szerszym. Powierzchnia ścierna jest obszerna, dzięki czemu taki pilnik starcza na dłużej, a jednocześnie stosowany jest on do wyrównywania powierzchni paznokcia.

Pilnik Karo swoim kształtem przypomina pilnik o kształcie elipsy, jednak różni się tym, że ma kanciaste zakończenia. Blok to kształt pilniczków o 4 stronnych bokach ściernych, blokiem są także 4-stronne bloki polerskie. Bloki ścierne i bloki polerujące są chętnie stosowane w każdym gabinecie kosmetycznym. Służą do polerowania, matowienia i wyrównywania powierzchni paznokci.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium